Wednesday, June 3, 2015

May Challenge at Scrap AtelierHello everyone,
I would like to share a card I have created for May Challenge at Scrap Atelier.
Here´s link to visit this awesome blog full of wonderful creations and lots of inspiration.

 Prajem vám všetkým krásny deň,
dnes by som vám chcela predstaviť projekt, ktorý som vytvorila pre Májovú Challenge na blogu Scrap Atelier.
Pripájam aj link, aby ste si mohli prezrieť tento blog plný nádherných a kreatívnych inšpirácií ( pokiaľ ho náhodou nepoznáte :-)) May Challenge was based on this awesome mood board. I fell in love with the gold & green colour combo immediately. 
This blog is focused on mixed media projects so it was a double challenge for me :-)

Základom pre májovú challenge bol tento mood board. Akonáhle som ho videla, tak som vedela, že si musím nájsť čas a zúčastniť sa. Blog sa zameriava na nádherné mixed-media projekty, takže pre mňa to bola dvojnásobná challenge :-) 
And here is my project.
A tu je môj projekt, s ktorým som sa prihlásila do súťaže. I was in the creative mood so I have created one more  similar card in female version.
Bola som na kreatívnej vlne, a tak som vytvorila podobný projekt, ale tento krát v ženskej verzii. I didn´t win but I am happy I took part ... the most important is to enjoy the creative process and I did.

Síce som nevyhrala, ale som šťastná, že som sa zúčastnila ... veď najdôležitejšie je, aby sme si užili proces tvorby a ten som si užila naplno.


Thanks for stopping by
Ďakujem, že ste sa u mňa zastavili ♥

 

2 comments:

  1. Ďakujem za účasť, Valika, je vidieť, že je tvoj projekt zhotovený srdcom. Veľmi mi, neviem ani prečo, pripomína moju maminu :)

    ReplyDelete
  2. Janka ďakujem :-) ak ti pripomína tvoju mamku, tak je to v podstate najväčší kompliment, aký som mohla dostať :) teším sa

    ReplyDelete