Wednesday, November 26, 2014

Little Feathers CollectionWhen I found out that my favorite shop is selling these amazing dies, I didn´t wait a second and ordered it immediately. Spellbinders company is well known for its beautiful, super intricate and high quality dies. This set called Feathers on the Wind are just amazing. They are a little bit smaller but fit perfectly for standard card size. Check them out: feathers on the wind 

      Keď som zistila, že môj obľúbený obchod ponúka tieto úžasné kovové šablóny, nečakala som ani sekundu a hneď som si ich objednala. Firma Spellbinders je známa svojimi krásnymi detailnými vzormi a vysokou kvalitou svojich šablón. Tento set sa volá Pierka vo vetre a je úžasný. Výsledné pierka sú trošku malé, ale na štandardnú pohľadnicu pasujú perfektne.
I was really a little bit obsessed with them and created a several cards using several products.
At the same time I bought also Spellbinders dies called Celebration In Spire. They have three great sentiments: thank you, happy birthday and you & me. Each has different fond and it´s a real pleasure to work with them. celebration in spire dies

              Veľmi dlho som čakala na ne čakala a trošku som nimi bola posadnutá, a tak som vytvorila    hneď niekoľko pohľadníc.
              V rovnakom čase som si kúpila aj kovové šablóny Spellbinders nazvané Celebration/ Oslava. Set obsahuje tri skvelé nadpisy: ďakujem, šťastné narodeniny a ty & ja. Každý je napísaný iným fontom a pracuje sa s nimi skvelo.


I love watercolors so I played with them and  created the backgrounds. I just put randomly splashes of colors I liked. Then I used my dies to create the shapes and combined them to create these cards. 

       Milujem vodové a akvarelové farby a v rámci relaxu som si vytvorila pozadia. Len bezmyšlienkovité maľovanie s farbami, ktoré spolu ladili. Potom som použila kovové šablóny a vyrezala šablóny, ktoré som použila pri tvorbe týchto pohľadníc.
 
For more bright and colorful backgrounds I used Faber-Castell Gelatos. I was really curios to try them out personally. I have to say I was very satisfied with them. I have two regular colors Blueberry and Raspberry + two metallic colors Gold Champagne and Metallic Melon. Of course I prefer the metallic ones :-) but I really love the combination. I used it for my backgrounds and the results are pretty good :-) faber-castell gelatos 

  Pre výraznejšie a farebnejšie pozadia som použila gellatos od firmy Faber-Castell. Bola som zvedavá a chcela som ich vyskúšať osobne. Musím skonštatovať, že som s nimi veľmi spokojná. Mám dve bežné farby odtiene Blueberry a Raspberry a dve metalické odtiene - Gold Champagne a Metallic Melon. Samozrejme, že viac sa mi páčia tie metalické farby :-) ale skvelo vyzerá aj ich kombinovanie. Použila som ich na moje pozadie a výsledky sú viac než dobré :-)
 

I have to say that the color Gold Champagne matches perfectly all the colors. I definitely recommend it for you. 


Chcela by som podotknúť, že farba Gold champagne pasuje so všetkými farbami. Určite by som ju odporúčala všetkým.
 

And it looks perfect either on the white or the craft cardstock. Vyzerá to rovnako dobre ako na bielom tak aj na hnedom základe pohľadníc.
 Hope you have enjoyed this post. Let me know how do you like to work with gelatos ? 


Dúfam, že sa vám tento môj príspevok páčil. Kľudne mi napíšte aké sú vaše skúsenosti s gellatos ?  

No comments:

Post a Comment