Saturday, January 31, 2015

January Simple Kit by PaperoamoHello everyone,
today I would like to present you cards I have made from January Simple Kit byPaperoamo.
This was my first project I created for Paperoamo as a member of their design team :-)


Prajem krásny deň, 
dnes by som vám chcela predstaviť pohľadnice, ktoré som vytvorila z januárového Simple Kitu od Paperoamo. Bol to prvý projekt, ktorý som vytvárala ako členka ich design teamu. Bola to pre mňa veľká pocta ako aj výzva :-)  I love this kit. It´s full of gorgeous papers from the collection Jubilee WildBerry by My Mind´s Eye. Lots of stripes and black colours in combination with bold and colourful patterns. You can see the details here.


Tento kit som si zamilovala okamžite. Je plný skvelých papierov z kolekcie Jubilee WildBerry od My Mind´s Eye. Veľa čiernej a pruhov v kombinácii s výraznými a pestrofarebnými vzormi. Detaily si môžete prezrieť na tomto odkazeI got inspired by the stamp called Secret and the papers expressing love so I created Valentine´s cards. Male and Female edition.


Z celého kitu ma najviac zaujali tieto 3 veci: pečiatka, pruhované papiere a papierové výseky.
V duchu blížiaceho sa Valentína ma napadlo vytvoriť tieto pohľadnice. Nadpis / hlavné posolstvo pohľadnice som doplnila písmenkovými samolepkami. Vytvorila som mužské vydanie a ženské, ktoré je viac farebné. Hlavná správa sa však nachádza vo vnútri :)


I created also these happy cards.
 
Vytvorila som aj tieto šťastné, silno pozitívne pohľadnice. And then I coloured one of the papers with my markers. I wish I could have more of this paper, it´s stunning.


A potom som vyfarbila jeden z papierov s fixkami. Priala by som si mať viac kusov z tohto papiera, lebo ten vzor je skvelý a vedela by som vyfarbiť ešte veľa obrázkov. :)
I hope you liked my cards, got inspired and fall in love with January Simple Kit by Paperoamo as I did :-) 

Dúfam, že sa vám moje pohľadnice páčili, inšpirovali vás a zamilovali ste sa do januárového Simple Kitu od Paperoamo rovnako ako ja :-)
 

 

No comments:

Post a Comment