Tuesday, February 10, 2015

Cute Little Bear
Hello everyone,
I would like to show you my new collection of cards devoted to Valentine´s Day. 

 Prajem Vám opäť krásny deň, 
dnes by som vám chcela ukázať novú kolekciu pohľadníc venovanú sviatku všetkých zamilovaných. I bought this stamp set by ScrapBerry's called My little Bear / Hearts for You and I have several reasons:
- little bear is super cute
- images like this are great for training your colouring abilities. I ended up using only my watercolours but I am going to try it also with my Spectrum Noir alcohol markers.
- there is never enough sentiments saying I love you ;-)Táto sada pečiatok je od firmy ScrapBerry's nazvanú My little Bear  / Hearts for you. Mala som niekoľko dôvodov prečo som si ju kúpila: 
- medvedík je rozkošný a nevedela som mu odolať :-) 
- takýto druh obrázkov je skvelý na trénovanie maľovania / vyfarbovania. Nakoniec som použila akvarelové farby, ale určite tento obrázok vyskúšam vyfarbiť aj s alkoholovými fixami SpectrumNoir
- podľa mňa nikdy nemáte dostatok pečiatok s I love you :-)   This posts belong to my category called 1 in 100  - how to use one stamp set in many ways.
I used every single little stamp from this set.


Tento príspevok patrí do mojej kategórie 1 in 100 a ukazuje vám spôsob ako využiť jeden set pečiatok na mnoho spôsobov. Nakoniec som použila každú jednu mini pečiatku. 
First I wanted to have red heart and try my grey watercolour.
  
Najprv som chcela mať krásne červené srdce a vyskúšať sivú akvarelovú farbu. 
 I coloured my second postcard with Distress Markers -  Wild Honey and Festive Berries. 


Druhú pohľadnicu som vyfarbila s Distress Fixami - odtiene Wild Honey a Festive Berries. Again Distress Markers but this time I used the Gathered Twigs with some enamel hearts by Prima Marketing. 

Opäť som použila Distress Fixy, ale tentokrát som zvolila odtieň Gathered Twigs a enamelové srdiečka ( Prima Marketing ). 


Some pastel colours for softer look. Again  Distress Markers by Ranger in colours called Frayed Burlap and Aged Mahagony.

Pastelové farby pre jemnejší finálny vzhľad. Znova som použila Distress Fixy od Ranger vo farbách nazvaných Frayed Burlap a Aged Mahagony. This time I wanted some change. Instead of red I coloured the heart in pink colour. 

Chcelo to už nejakú zmenu :-) a tak som srdce vymaľovala namiesto červenej ružovou farbou. 

I liked it and I was curious how the heart  would look like with violet colour. I coloured it with my watercolour pencils and give it some vintage feeling. I stamped the sentiment inside the heart for some interest. 

Páčilo sa mi to a bola som zvedavá ako by vyzeralo fialové srdce. Vyfarbila som ho s mojimi akvarelovými ceruzkami a dala tomu vintage nádych. Sentiment  / Motto som dala dovnútra  srdca ... nech nie je všetko rovnaké :-) 
And here comes the funny part :-)
There are two tiny stamps - little present and little cup with strawberries & cream.
I couldn´t resist to create these clean and simple cards. 

A teraz prichádza skutočná zábava :-) 
V sete sú dve mini pečiatky - maličký darček a malý pohár s jahodami a šľahačkou. 
Nemohla som odolať, a tak som vytvorila tieto pohľadnice v štýle clean and simpleI used the holographic embossing powder so they are super shiny and even though they are really tiny, I coloured them as well.

Použila som embosovací púder Holographic takže obe pohľadnice sú trblietavé a aj keď sú obrázky naozaj malinké, vyfarbila som ich. 

I would like to know which card from this collection you like the most ? Let me know,  please :-)

Zaujímalo by ma, ktorá z pohľadníc sa vám páči najviac ? Dajte mi vedieť, budem sa tešiť :-)

2 comments: